
Traveler u2560P
| Computer case | Thermaltake TR100 Bubble Pink (Mini ITX) |
| Memory | DDR5 RGB 6400MT/s 32GB |
| Power Supply | Thermaltake SFX 850W/ 80 Plus Platinum |
| AIO Cooler | Thermaltake TH240 V2 ARGB Sync Snow Edition |
| CPU | Intel Core Ultra 5 250KF Plus (New) |
| Motherboard | ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi |
| Storage | Lexar NQ7A1 M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD – 1TB |
| Graphics Card | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge OC White Edition |
| LCD | Thermaltake 3.9 inch LCD Screen Kit |
| OS | Windows 11 Home |
***The exact GPU model may vary - The model shown in the image will be used while supplies last.
All components have been thoroughly tested. The graphics card will be shipped inside the case to minimize the risk of shipping damage. Detailed instructions are included for properly mounting the GPU to the motherboard (compatible with 5070Ti and 5080 models).
If you have any questions, please feel free to contact [email protected]. Thank you.***
Original: $1,799.99
-65%$1,799.99
$630.00More Images




Traveler u2560P
| Computer case | Thermaltake TR100 Bubble Pink (Mini ITX) |
| Memory | DDR5 RGB 6400MT/s 32GB |
| Power Supply | Thermaltake SFX 850W/ 80 Plus Platinum |
| AIO Cooler | Thermaltake TH240 V2 ARGB Sync Snow Edition |
| CPU | Intel Core Ultra 5 250KF Plus (New) |
| Motherboard | ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi |
| Storage | Lexar NQ7A1 M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD – 1TB |
| Graphics Card | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge OC White Edition |
| LCD | Thermaltake 3.9 inch LCD Screen Kit |
| OS | Windows 11 Home |
***The exact GPU model may vary - The model shown in the image will be used while supplies last.
All components have been thoroughly tested. The graphics card will be shipped inside the case to minimize the risk of shipping damage. Detailed instructions are included for properly mounting the GPU to the motherboard (compatible with 5070Ti and 5080 models).
If you have any questions, please feel free to contact [email protected]. Thank you.***
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Computer case | Thermaltake TR100 Bubble Pink (Mini ITX) |
| Memory | DDR5 RGB 6400MT/s 32GB |
| Power Supply | Thermaltake SFX 850W/ 80 Plus Platinum |
| AIO Cooler | Thermaltake TH240 V2 ARGB Sync Snow Edition |
| CPU | Intel Core Ultra 5 250KF Plus (New) |
| Motherboard | ASRock Phantom Gaming B860I Lightning WiFi |
| Storage | Lexar NQ7A1 M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD – 1TB |
| Graphics Card | ZOTAC GAMING GeForce RTX 5060 Twin Edge OC White Edition |
| LCD | Thermaltake 3.9 inch LCD Screen Kit |
| OS | Windows 11 Home |
***The exact GPU model may vary - The model shown in the image will be used while supplies last.
All components have been thoroughly tested. The graphics card will be shipped inside the case to minimize the risk of shipping damage. Detailed instructions are included for properly mounting the GPU to the motherboard (compatible with 5070Ti and 5080 models).
If you have any questions, please feel free to contact [email protected]. Thank you.***
























