
Reactor u2560TGW
| Computer case | Thermaltake The Tower 300 Wilier Edition (mATX) |
| Memory | DDR5 RGB 6400MT/s 32GB |
| Power Supply | Thermaltake 650W/ 80 Plus Gold |
| AIO Cooler | Thermaltake MAGFloe 360 Ultra |
| CPU | Intel Core Ultra 5 250KF Plus (New) |
| Motherboard | ASUS B860M MAX GAMING WiFi |
| Storage | Lexar NQ7A1 M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD – 1TB |
| Graphics Card | ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC Edition 16GB |
| Fan | Thermaltake SWAFAN EX12 ARGB Sync PC Cooling Fan |
| OS | Windows 11 Home |
***The exact GPU model may vary - The model shown in the image will be used while supplies last.
All components have been thoroughly tested. The graphics card will be shipped inside the case to minimize the risk of shipping damage. Detailed instructions are included for properly mounting the GPU to the motherboard (compatible with 5070Ti and 5080 models).
If you have any questions, please feel free to contact [email protected]. Thank you.***
Original: $1,999.99
-65%$1,999.99
$700.00More Images




Reactor u2560TGW
| Computer case | Thermaltake The Tower 300 Wilier Edition (mATX) |
| Memory | DDR5 RGB 6400MT/s 32GB |
| Power Supply | Thermaltake 650W/ 80 Plus Gold |
| AIO Cooler | Thermaltake MAGFloe 360 Ultra |
| CPU | Intel Core Ultra 5 250KF Plus (New) |
| Motherboard | ASUS B860M MAX GAMING WiFi |
| Storage | Lexar NQ7A1 M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD – 1TB |
| Graphics Card | ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC Edition 16GB |
| Fan | Thermaltake SWAFAN EX12 ARGB Sync PC Cooling Fan |
| OS | Windows 11 Home |
***The exact GPU model may vary - The model shown in the image will be used while supplies last.
All components have been thoroughly tested. The graphics card will be shipped inside the case to minimize the risk of shipping damage. Detailed instructions are included for properly mounting the GPU to the motherboard (compatible with 5070Ti and 5080 models).
If you have any questions, please feel free to contact [email protected]. Thank you.***
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Computer case | Thermaltake The Tower 300 Wilier Edition (mATX) |
| Memory | DDR5 RGB 6400MT/s 32GB |
| Power Supply | Thermaltake 650W/ 80 Plus Gold |
| AIO Cooler | Thermaltake MAGFloe 360 Ultra |
| CPU | Intel Core Ultra 5 250KF Plus (New) |
| Motherboard | ASUS B860M MAX GAMING WiFi |
| Storage | Lexar NQ7A1 M.2 PCIe Gen4 NVMe SSD – 1TB |
| Graphics Card | ASUS Dual GeForce RTX 5060 Ti OC Edition 16GB |
| Fan | Thermaltake SWAFAN EX12 ARGB Sync PC Cooling Fan |
| OS | Windows 11 Home |
***The exact GPU model may vary - The model shown in the image will be used while supplies last.
All components have been thoroughly tested. The graphics card will be shipped inside the case to minimize the risk of shipping damage. Detailed instructions are included for properly mounting the GPU to the motherboard (compatible with 5070Ti and 5080 models).
If you have any questions, please feel free to contact [email protected]. Thank you.***
























